Kontakt oss

Vi kan kontaktes via følgende skjema:

Navn

E-post)

Emne

Melding

 

Evt på følgende måte:

E-post:

Leder: Finn Arne Følvik – leder@saltendynamiske.no

Nybegynnerkurs – nybegynnerkurs@saltendynamiske.no

Kasserer – Torgrim Jakobsen –  kasserer@saltendynamiske.no

Kursansvarlig: kursansvarlig@saltendynamiske.no

Webmaster – Eirik Jensen –  webmaster@saltendynamiske.no

Baneansvarlig: baneansvarlig@saltendynamiske.no

Telefon:

Leder: Finn Arne Følvik. Tlf: 413 12 207

 


About Our Company

This is the "Home Bottom Left" widget section ... Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen.

Siste kommentarer

    Diligentia Vis Celeritas